Data Çözümleri

Avaya’nın işletmeler için vizyonu, insanlar arasında yepyeni düzeyde bir sinerjiyi, kullanacakları gerçek zaman paylaşımlı uygulamaları ve bunları destekleyecek alt şebekeleri kapsamına almaktadır. Bu vizyon için anahtar bileşenlerden biride altta çalışacak olan temel ağ yapısıdır. Gerçek zamanlı iletişim IP iletişimine doğru geliştikçe data şebekeside iletişimin yapılandırdığı ticari işlemlere ve kritik misyonlu uygulamalara tamamen entegre hale gelmek zorundadır. Avaya Data çözümleri, dünyanın her tarafındaki işletmelerin, işlerinin sürekliliği için bağımlı oldukları  ileri düzeyde ve ticari seviyede güvenilirlik, performans ve güvenliği sağlar. Çözümlerimiz ağ kaynaklarının etkin kullanım ve yönetimi için tasarlanmış olduğu için özgün bir şekilde hem kritik misyonlu güvenilirlik hemde yatırımın hızlı geri dönüşünü sağlar.

Avaya’nın Data çözümleri, işletmelerin her zaman çalışır vaziyette olan, pazar liderlerinden yedi kez daha kesintisiz çalışma sağlayan, verimli, %40 daha az enerjiyle çalışan, genişletilebilen ve 20 kez daha fazla performans sağlayan şebekeler kurabilmesini sağlayan çeşitli ürünlerden oluşmaktadır. Avaya geçtiğimiz üç sene içerisinde ürünlerini , en gelişmiş teknolojileri sunacak şekilde geliştirmiş ve sınıflandırmıştır. Sadece geçtiğimiz yıl, ürün portföyü 10Gigabit Ethernet kapasitesine çıkış, Identity Engines teknolojisinin satın alınması ve stackable terabit barrier’ini yıkan tek kuruluş olması ilaveleri ile kayda değer gelişmeler göstermiştir.

Avaya’nın Data çözüm portföyü aşağıdaki bileşenlerden oluşmaktadır:

  • Ethernet anahtarlama: İşletmelerin güvenli ve sağlam bir şekilde uzak ofislerine bağlanabilmelerini sağlayan çeşitli entegre router ürünleri, geçiş kapıları ve ek ürünleri.
  • Tümleşik şube: Şubelere güvenli bağlantı sağlayan çeşitli router ve VPN ek ürünleri
  • Kablosuz ağlar: İşletmelerin kablosuz iletişimi için uygun maliyetli ve genişletilebilen çözümler.
  • Erişim kontrolü: Şebekelere rol bazlı erişim kontrolünü mecburi hale getiren poliçe kararlarını sağlayan çözümler.
  • Tümleşik yönetim: Fonksiyonel alanların yönetim gereksinimlerini kolaylaştırarak hem ses hemde data şebekelerinin yönetimi.

Avaya data portföyü sağlık, eğitim, turizm ve finans sektörlerinde ve devlet kuruluşları için tanınan çözümleriyle tüm dünyada sunulmaktadır.

Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçin.