Fortinet Güvenlik Çözümleri

  • Hızlandırılmış, üstün performanslı bütünleşik ağ güvenlik sistemi 
    Fortinet FortiASIC ve FortiOS ile özgün teknoloji platformuna dayanan üstün performanslı bir UTM çözümü sunar.
  • Üstün kaliteli güvenlik fonksiyonu üstün ve kaliteli bütünleşik güvenlik fonksiyonları sunan geniş ürün yelpazesi ile Fortinet, kuruluşları farklı parçalardan oluşan güvenlik altyapısının neden olduğu karmaşadan kurtarır. 
  • Üstün esneklik ve uygulama kolaylığı 
    Fortinet'in UTM çözümü, kuruluşların güvenlik ihtiyaçları geliştikçe ek güvenlik işlevlerini ve güncelleme hizmetlerini istedikleri an aktif hale getirmesini sağlar. 

Fortinet, günümüzde kuruluşların uç noktadan merkeze kadar her an karşılaştığı, her tür güvenlik tehdidine karşı koruma amaçlı geniş bir donanım ve yazılım yelpazesi sunar. Güvenlik fonksiyonlarını tek bir sistemde toplayan Fortinet çözümleri, ağ yapısını basitleştirip yönetim işlevlerini merkezileştirerek kullanıcıların toplam yatırım maliyetini büyük ölçüde azaltır. 

Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçin.

F5 Güvenlik Çözümleri

F5 Networks, Application Delivery Networking çözümlerinde dünya lideri konumundadır. F5 Networks, donanım, yazılım ve sanal çözümleri ile, firmaların gezici elemanlarının veri merkezinde, ağ üzerinde veya bulutta yer alan mobil uygulamalarının yarattığı ve sürekli büyüyen ses, veri ve video trafiği konusunda yardımcı olur. F5’in genişletilebilir mimarisi; uygulama optimizasyonu, uygulamalar ve ağ için koruma ve gelişmiş bir uygulama güvenliği sağlar.

Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçin.