Zorlu rekabet ortamında rakipleriniz arasında farklılaşabilmek için Tümleşik İletişim (Unified Communication); sistemlerini kullanmak artık bir zorunluluk haline gelmiştir. Günümüz iş dinamikleri, zorlu rekabet şartları; çalışanların gerçek zamanlı tümleşik iletişim halinde olmalarını gerektiriyor. Anlık sesli ya da görüntülü konferanslar düzenleyememek, çok önemli bir dosyanın o anda paylaşılamaması, aynı anda farklı noktalarda bulunan çalışanlarınızla bir arada almanız gereken bir kararı iletişim aksaklıkları sebebi ile alamamak rekabetçi iş dünyasında işletmenizi rakiplerinizden geride bırakacaktır. Avaya tümleşik iletişim çözümleri ile gerçek zamanlı; sesli ve görüntülü görüşme, konferans, ekran paylaşımı, dosya paylaşımı, mesajlaşma gibi zengin iletişim olanakları sayesinde çalışanlarınızın işbirliğini (Collabration) arttırırken merkez ofis ve şube / mağaza lokasyonlarınız arasındaki, kurum içi iletişim ve eğitim maliyetlerinde ciddi tasarruflar sağlar.

Avaya Flare Deneyimi

Avaya Flare-TM, öncü ve yeni nesil bir çalışma ortamını yaratmıştır. Bu çözüm, konusunda tek olan ve her tip iletişimi bünyesinde toplayarak çığır açan bir çözümdür ve yüksek çözünürlükteki video iletişimini de hem maliyet hem de performans açılarından kolayca erişilebilir kılan bir yapı sunar. Avaya Flare, günümüz haberleşme uygulamaları ve paylaşım uygulamalarının arasındaki duvarları yıkar. Masa üstü video, sosyal medya, ses/video/web konferansları, çok sayıda arama listesine erişim, durum bilgisi ve anlık mesajlaşma, tarihsel içerik ulaşımı ve dahada fazlasını içeren gerçek zamanlı iletişim ve paylaşım uygulamalarına hızlı ve kolay ulaşım veren özgün bir kullanıcı ara yüzü etrafında geliştirilmiştir. Avaya Flare, SIP bazlı Avaya Aura haberleşme mimarisinin üzerinde yükselir ve masa üstü kullanıcılarına en gelişmiş gerçek zaman iletişimi olanaklarını sunar. Avaya Flare, rakip video ürünlerinin çoğunda olduğu gibi paralel bir video alt yapısı gerektirmez.

Yüksek Çözünülürlükte video cihazı

Avaya Masa üstü video cihazı kullanıcıya gerçek bir multi modlu ve çoklu oturum deneyimi sunar ve hem şirket çalışanları ve sosyal medya kontakları hemde Avaya durum bilgisi servisleri, anlık mesajlaşma, Microsoft Exchange ve kontak karışımı ile tam entegrasyon sağlar.

“Dokunmak kadar kolay” kullanıcı arayüzü

Avaya’nın özgün imza uygulaması kullanıcı ara yüzüne özel bir anlam kazandırır ve kişileri video ve paylaşım için toplamayı “sürükle-bırak” kadar kolay bir hale getirir.

Daha etkin haberleşme

Masa üstü video cihazı, ses ve video’yu entegre şekilde sunar ve vücut dili, duruş, yüz ifadeleri, el hareketleri ve göz teması ile gerçek zamanlı iletişimi ve haberleşme deneyimini yeni bir boyuta taşır.

İlginizi “gereken yere” verin...

Durum göstergeçleri, tarihsel loglar, anlık mesaj uyarıları ve takvim hatırlatmalarından destek alarak zamana duyarlı olan ses, video, anlık mesaj, E-mail ve sosyal medya haberleşmenizi takip edebilir ve yönetebilirsiniz.

Karar verme sürecini kısaltın...

İnsanları odağında tutan bu video cihazları ile toplantılar, özelliklede anlık karar verilen toplantılar çok kısa sürede ve tarihsel destekleyici içerik bilgileri ( E-mail, sesli mesajlar, anlık mesajlar, arama kayıtları,vs.) ile başlatılır. Üretkenliğinizi her zaman kullanıma hazır, çoklu modlu ve çoklu seans destekli video haberleşme cihazlarımız ile arttırmalısınız...

Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçin.

Avaya Communicator

Tüm haberleşme kanallarınızı tek bir istemcide bir araya getirin.Başka bir araca ihtiyaç duymadan, aynı uygulama içinde iletişim kurum. Bulut tabanlı iş uygulamalarını kullanırken veya web sayfaları ile çalışırken, Avaya'nın ses, video ve anlık mesajlaşma araçlarını kullanın.Android, Windows ve iPad cihazlarını da içeren ortak arayüz ile platformlar arası kusursuz bir deneyim. Avaya Communicator, cihazınızı ve lokasyonunuzu da içeren, temiz ve kolay bir arayüz ile iş planlarınız ile eşleşen bir istemci uygulaması sunar."Buddy" ve kişi listeleri size o anda kimin uygun olduğunu gösterir ve size bu kişilerle iletişim seçenekleri sunar. Ses, video, konferans, anlık mesajlaşma ve web arayüzleri arasında sorunsuz geçişler yapabilirsiniz. Avaya Communication for Web ile günlük olarak kullandığınız CRM uygulamalarına, e-posta, sosyal uygulamalara ve diğer bulut tabanlı uygulamalara erişmenizi sağlar. İster iş uygulamanızı kullanın ister Avaya Communicator kullanın, toplantılar,  projeler entegre haberleşme çözümleri ile artık daha kolay.

Avaya Communicator for Web

Avaya Communicator Web,çalıştığınız uygulamadan ayrılmadan kişilerinizle iletişim kurma yeteneği kazandırır. Ses, video, durum bilgisi ve anlık mesajlaşma gibi Avaya çözümlerini herhangi bir bulut tabanlı iş uygulaması, CRM, e-posta, sosyal medya veya web sayfası içinde kullanmanıza olanak verir.

Avaya Communicator for Microsoft Lync

Avaya communicator for Microsoft Lync, Lync, Microsoft Office, Microsoft Outlook, Sharepoint, Microsoft Internet Explorer, Mozilla Firefox ve Google Chrome entegrasyonu ile istediğiniz performans ve yeteneklere maliyet verimliliği yüksek ve kolay bir geçiş yapmanızı sağlar. Avaya Aura Platformu ile sorunsuz entegrasyon sayesinde kullanıcılar, tümleşik iletişim ve ortak uygulamalarını kullanarak üretkenliğin artmasını sağlar.

Avaya Communicator for Android

Avaya Communicator for Android OS, telefon ve gerçek zamanlı işbirliği servislerini Android telefonlara genişleten, yeni nesil bir mobil uygulamadır.

Avaya Communicator for Windows

Avaya Communicator for Windows, telefon ve gerçek zamanlı işbirliği servislerini Windows işletim sistemlerine genişleten, yeni nesil bir mobil uygulamadır.

Avaya Communicator for iPad

Avaya Communicator for iPad, iş hayatınızda iletişim için Apple iPad cihazınızı kullanmanızı sağlayan bir uygulamadır

Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçin.

Avaya one-X® Portal

Avaya one-X® Portal kritik ses uygulamalarını basit ve tutarlı bir arayüzle birleştiren, web tabanlı tümeşik haberleşme portalıdır. Avaya one-X® Portal kurulumu ve yönetimi merkezi olarak yapılır ve tarayıcı tabanlı bir uygulama olduğu için kullanıcıların bilgisayarlarında extra bir yüklemeye ihtiyaç duymaz. Telefon kontrol fonksiyonları, tele-konferans ve mesajlaşma modüllerini birarada sunar.

Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçin.

Avaya one-X® Mobile 

Ofisinizi Güvenlikli,Zengin Mobil Haberleşme özellikleri ile yanınızda taşıyın.Avaya One-x Mobile ile kurumsal haberleşme özellikleri mobil telefon ve tablete taşınmışolur. Böylelikle çalışanlarınız şirket dışında da şirketteki kadar etkili olabilirler. Haberleşme fonksiyonlarını sunmak için hücresel plan(3G-4G) yerine kurumsal ağları ve Wi-Fi altyapısını kullanarak, Avaya Haberleşme Çözümünden ve Mobil İşbirliği yatırımlarınızdan yararlanmanızı sağlar.

Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçin.