Türkiye’nin ilk ve tek AVAYA EVİ !

2018 yılında Merit Grup bünyesine katılan AVASIS, Avaya marka IP tabanlı telefon sistemleri ve setlerini de kapsayan, geniş bir ürün ve servis yelpazesinde hizmet vermektedir.

Bu ürün ve uygulamalar ile ses ve veriyi aynı ortamda tümleştirerek işletmelerin haberleşme ihtiyaçlarına mükemmel çözümler sunar.

Konferans uygulamaları, sesli mesaj uygulamaları, telefon ve IP network uygulamaları, çağrı merkezi uygulamaları AVASIS ‘in sunduğu çözümler arasındadır.

" Haberleşme başarının anahtarıdır."

Doğru haberleşme sistemini seçmek işletmeler için çok kritik bir karardır.

AVASIS ‘in başlıca hedefi en doğru telefon sistemini ve uygulamalarını bulmanıza yardımcı olmaktır. Önerdiğimiz her sistem en üst seviyede dayanıklılık ve güvenilirlik, uygun özellikler ve gerekli kapasiteyi sağlayacaktır. Aynı zamanda gelecekteki ihtiyaçlarınız  için de büyütülebilecek ve uyarlanabilecektir. 

İşletmeniz ve ihtiyaçlarını tamamıyla anlayarak, tüm ihtiyaçlarınıza en iyi ve en ekonomik çözümleri sağlamak üzere bizimle temasa geçmenizi bekliyoruz.

AVAYA hakkında

Avaya, kurumsal iletişime yönelik hizmet ve çözümleri ile Dünya çapında liderdir.

Avaya Inc. Fortune500 listesinde yer alan şirketlerin %90’ı dahil olmak üzere, bir milyondan fazla kurumun iletişim ağlarını tasarlamakta, kurmakta ve yönetmektedir. Ses ve veri iletişiminin kurumsal uygulamalar ile birleştirilmesinde öncülük eden ve kapsamlı uygulamalarıyla ayırt edilen Avaya, müşterilerine üstün iletişim sonuçları elde etmeleri için mevcut ve yeni iletişim ağlarından nasıl en üst düzeyde yararlanacakları konusunda da yardımcı olmaktadır.

Daha fazla bilgi için lütfen www.avaya.com’u ziyaret ediniz.

AVAYA ne yapıyor?

Her büyüklükteki kurumun iletişim ağlarına hizmet veren Dünya’nın önde gelen yazılım, sistem ve hizmet sağlayıcısıdır.

Eşsiz yazılım, sistem ve hizmet kombinasyonu, karmaşık işlemleri basitleştirmekte, diğer üreticiler tarafından sağlanmış olan teknolijilerle birlikte çalışabilmekte, müşterilerimize kendi iletişim ağlarının potansiyelini harekete geçirme ve artı değer elde etme imkanı sunmaktadır.

Kurumsal ses iletişimi konusunda zengin mirası ve yeni IP (internet protokolü) tabanlı teknolojilerdeki uzmanlığı, müşterilere; maliyet düşürme, riski azaltma ve geliri arttırmada, kısaca üstün işletme sonuçları elde etmede yardımcı olur.

IP telefon alanında lider firma olarak, müşterilerimize her türlü cihaz üzerinde çalışan iletişim sistemlerinin ve işletme uygulamalarının entegrasyonunu gerçekleştirerek yeni değerler yaratmakta ve yeni iş avantajları sunmaktadır.

Yenilikçi teknolojisi ve hizmetleri sayesinde, müşteriler IP telefon çözümlerini var olan iletişim yatırımlarıyla entegre ederek kendi ihtiyaçları doğrultusunda iletişim ağları ve iletişim uygulamaları elde edebilmektedir.

AVAYA Pazar Lideri

 • Avaya aşağıdaki pazarlarda lider konumdadır;
 • IP telefon alanında Dünya genelinde bir numara
 • Kurumsal telefon alanında Dünya genelinde ikinci sırada
 • Sesli mesaj, Birleşik haberleşme ve Birleşik mesaj alanında Dünya genelinde bir numara
 • Kuzey Amerika, Latin Amerika, Batı Avrupa ve Asya Pasifik bölgelerindeki çağrı merkezlerinde bir numara
 • PBX bakım hizmetlerinde Amerika’da bir numara
 • Avaya Global Hizmetleri akredite olmuş iş ortakları tarafından desteklenen Dünya çapında 7000’den fazla hizmet uzmanına, 24 iletişim ağı operasyon merkezine, 13 teknik destek merkezine ve “Patentli tasarım ve yönetim araçlarına” sahiptir.
 • Avaya Dünya genelinde toplam 500.000 hizmet sözleşmesine sahiptir.
 • Her gün, Dünya genelinde Avaya’nın 100 milyon adet sesli mesaj kutusu kullanılmaktadır.
 • Avaya Dünya genelinde, 2.000 araştırma personeli dahil 15.000’den fazla personeli istihtam etmektedir.
 • Avaya Dünya genelinde 2.500’den fazla çözüm ortağı sahibidir.