Günümüzün ağır rekabet koşullarında Bilgi işlem yatırımlarınızın geri dönüşünü hızlandırabilmek için eski tip sistemleri ve mevcut uygulamaları en son yazılım ve özel uygulamalar ile birleştirmek gerekmektedir. Bu sistem ve uygulamaları entegre etmek; müşteri ile yakın çalışma, teknik ortam bilgisi ve deneyim ile geleceğide kapsamına alan bir yaklaşım gerektirir.

İşletme uygulama entegrasyonu mevcut süreçlerin kesintisiz ve verimli çalıştırılmasını ve operasyon performansını geliştirmeyi getirir. Böylece işletmenin daha düşük maliyetlerle, daha yüksek verimlilikle ve daha esnek olarak çalışması sağlanır. Sonuçta oluşturulan sistem mimarisi, yeni fırsatlara hazır ve değişen ortama hızlı adapte olabilen bir platform sağlamış olur. Avasis size, müşterilerinizin çağrı merkezleri ve uygulamaları ile CTI entegrasyonu yapabilmeniz konusundada yardımcı olabilir.

Avasis müşterilerinizin ihtiyaçlarını karşılamak için çözümler üretmeye odaklanırken kısa dönemli problemlerinizide çözer ve geleceğe açık bir bakış şağlar. Konusunda uzman olan sistem mühendislerimiz ve çözüm mimarlarımız sizlerle beraber çalışacak, iş problemlerinizi tanımlayacak ve çözecek, bir çok üreticinin farklı ve karmaşık uygulama ve sisteminin sorunsuz entegrasyonunu sağlayacaktır.